4Fun Pokemon Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Affiliates
free forum

a href="http://otservlist.org/ots/1424777">

You are not connected. Please login or register

SERW OFF ja sie pytam dla czego

5 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1SERW OFF ja sie pytam dla czego Empty SERW OFF ja sie pytam dla czego Pon 20 Maj 2013, 17:36

mackun



A WIEC JA SIE PYTAM DLA CZEGO KURWA JEST SERW OFF JEDEN FAJNY SERW W SIECI A TU OFF JA CZAJE BAZE ZE MASZ SWOJE ZYCIE OSOBISTE ALE SERW JEST OD dłuższego CZASU OFF I CO ZNOWU BĘDZIE JAK MIECH WCZEŚNIEJ NA TYDZIEN CZASU ONLINE POTEM OFF I RESET CHAROW TO JA SIE PYTAM CO TO KURWA ZA SENS WOGLE GO WLACZAC .

2SERW OFF ja sie pytam dla czego Empty Re: SERW OFF ja sie pytam dla czego Pon 20 Maj 2013, 18:12

Emsior

Emsior

Trzeba czekac na odpowiedz Paina, moze neta nie ma?

3SERW OFF ja sie pytam dla czego Empty Re: SERW OFF ja sie pytam dla czego Pon 20 Maj 2013, 18:42

mackun



to jak nie ma neta to trzeba zmienić dostawce i tu nawet nie chodzi o serw mnie by wkurwiło jakbym nie mial neta przez dłuższy czas brak dostępu do wiadomości ze świata Very Happy chociaż pracuje to muszę zalecieć na wp i onet zobaczyć co w świecie sie dzieje

4SERW OFF ja sie pytam dla czego Empty Re: SERW OFF ja sie pytam dla czego Wto 21 Maj 2013, 12:45

Czesio

Czesio

jezu moze cos robi z servem upa albo cos dajcie mu czas...

5SERW OFF ja sie pytam dla czego Empty Re: SERW OFF ja sie pytam dla czego Sro 22 Maj 2013, 09:48

mackun



chyba sam w to nie wierzysz Very Happy:D

6SERW OFF ja sie pytam dla czego Empty Re: SERW OFF ja sie pytam dla czego Wto 28 Maj 2013, 18:20

Eldorek

Eldorek

Pytanie czy serwer będzie jeszcze online?

https://pokemon4fun.forumpolish.com/

7SERW OFF ja sie pytam dla czego Empty Re: SERW OFF ja sie pytam dla czego Wto 28 Maj 2013, 18:45

Kikoza



zgadzam sie z elrodkiem server od dlozszego czasu off a ja mam 200 lvl i mocne poki i nawet boje sie myslec o resecie

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach