4Fun Pokemon Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Affiliates
free forum

a href="http://otservlist.org/ots/1424777">

You are not connected. Please login or register

WYBORY NA TUTORA

+8
Czesio
bombel
Hondzia
Emsior
Majki
Sewcio
Eldorek
Veritaserum
12 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1WYBORY NA TUTORA Empty WYBORY NA TUTORA Sob 11 Maj 2013, 20:00

Veritaserum


Admin

Razem z Painem doszliśmy do wniosku, że dobrze by było znaleźć tego "trzeciego". Chyba każdy z was sobie wyobrażał siebie w roli tutora, promotora czy organizatora eventów ! Dzisiaj udostępniamy wam taką możliwość ! Jeśli uważasz, że Twoje miejsce jest obok administracyjnego tronu nie możesz przepuścić takiej okazji ! Od chętnych wymagane jest króciutkie CV w którym muszą znajdować się następujące informacje:
1. Imię + jeśli na forum masz inny nick niż w grze to też go zapisz
2. Wiek
3. Dlaczego to ja miałbym zostać tutorem ?
4. Co nowego chciałbym wprowadzić ?
5. Ile czasu poświęcam naszemu serverowi ?
6. I ostatnie pytanie: Jeśli jedno jajko gotuje się 3 minuty to ile będzie się gotować pięć jajek ?

Podania można składać do następnej soboty tj. 18 maja. Wtedy zostaną ogłoszone wyniki. Razem z Painem dokonamy również selekcji i wybierzemy najlepszą według nas trójke. Każda osoba z tej trójki będzie mogła wykazać się swoimi umiejętnościami jako tutor, a na końcu wybierzemy tego jednego - najlepszego. Oczywiście gdy zaistnieje taka ewentualność, że zgłoszą się trzy osoby i jakaś nam się nie spodoba to dalszy test będą mogły przejść tylko dwie osoby. taka sama sytuacja jeśli zgłosi się 20 osób i spodobają nam się dwie, więc nie miejsce pretensji jeśli to nie wy zostaniecie wyłonieni.

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać w grze lub na PW na forum. W tym temacie mają się znajdować jedynie podania, reszta będzie usuwana !
Pozdrawiam i do roboty Very Happy

https://pokemon4fun.forumpolish.com

2WYBORY NA TUTORA Empty Re: WYBORY NA TUTORA Sob 11 Maj 2013, 20:09

Eldorek

Eldorek

1. Piotrek, Robert, Rafał. Nick: Eldorek
2. 17 (rocznikowo)
3. Chętnie gram na waszym serwerze ilekroć jest online bardzo mi się spodobał, myślę że jestem cierpliwy, wyrozumiały i trzymam się regulaminu. Staram się pomagać jak tylko mogę w granicach rozsądku tzn. Lepiej dać komuś wędkę niż rybę. ;]
4. Pomysły nie nachodzą od tak ale na pewno znajdę kilka asów w rękawie, jak zacznę myśleć będziecie mieli dużo pomysłów do ocenienia.
5. Dwie godziny dziennie gdy jest online, a w weekend gdy gram to gram tutaj tzn. 2-5h. No cóż szkoła ważniejsza od rozrywki.
6. Mogą się gotować 4 minuty ze względu że ciepło musi za absorbować więcej elementów. Tak przypuszczam.

https://pokemon4fun.forumpolish.com/

3WYBORY NA TUTORA Empty Re: WYBORY NA TUTORA Sob 11 Maj 2013, 20:13

Sewcio



1. Seweryn, nick w grze Sewcio
2. 15
3. Dużo pomagam oraz doradzam tutejszym graczom lecz nie wiedzą gdzie mają szukać tej pomocy. Dużymi literami napis " Tutor " mógłby im w tym pomóc, a do wszystkiego jestem chętny.
4. Chciałbym wprowadzić pomoc Tutora nie tylko odpowiadając na pytania, ale też pokazując różne rzeczy.
5. Jeżeli widzę, że serwer jest online to dosyć sporo. Jeżeli nie jestem zajęty to ok. 3-5 godzin jestem w stanie spędzić.
6. Będzie gotować się tyle samo jeżeli będą w tym samym garnku : )

4WYBORY NA TUTORA Empty Re: WYBORY NA TUTORA Sob 11 Maj 2013, 20:15

Majki

Majki

1. Michał (W grze: Smoking Mikee)
2. 18 lat
3. Dlaczego ? Uważam się za dosyć ambitną osobę, oraz przykładam się i pilnuje czegoś za co biorę odpowiedzialność, lubię pomagać innym mimo, że choćby na serwerze inni nie byli chętni do pomocy mi (Prócz niektórych wyjątków). Nowi gracze często gubią się bo nie wiedzą co i jak, tutor jest od tego żeby im wytłumaczyć i pomóc więc myślę, że gdybym nim został to właśnie starannie bym wykonywał.
4. Więcej questów, oraz nieco powiększył expowiska, i pozbyć się bugów które administracji myślę, że są znane.
5. Sporo, czasem nawet zbyt dużo mógłbym powiedzieć heh Very Happy
6. O ile w tym samym czasie się gotują, to jedno czy pięć ugotuje sie w tyle samo czasu.

5WYBORY NA TUTORA Empty Re: WYBORY NA TUTORA Sob 11 Maj 2013, 20:30

Emsior

Emsior

1. Imie: Michał Nick: Emsior
2. 16
3. Ponieważ staram sie pomagac gracza, gram dosc długo na tym servie i mysle ze poradze sobie. Ci którzy grali przed resetem powinni mnie znac
4. Kilka pomysłów mam, nie które moje pomysły są już zrobione na servie
5. 2-4h
6. Przecież jasne że 3 minuty xd

6WYBORY NA TUTORA Empty Re: WYBORY NA TUTORA Nie 12 Maj 2013, 07:03

Hondzia

Hondzia

1. Przemysław Nick : Hondzia
2. Wiek: 17 lat
3. Jestem ogarnięty, pomocny,przyjacielski,jestem moderatorem forum na pewnym forum
WYBORY NA TUTORA Asqsc
mogę dodać, że sam mam silnik centuriona i "bawię" się nim.
W pokemony gram długo tzn. od słynnych pokemononline.com.br
Od tamtych czasów cały czas gram w jakieś pokemony, które szukam na stronach otsów.
Grałem na około 40 serwerach.
4. Nie mam na razie pomysłów, lecz kiedyś na pewno przyjdą same.
5. Jak jest online to około 3-4 h.
6. 3 minuty jeśli w jednym garnku.

7WYBORY NA TUTORA Empty Re: WYBORY NA TUTORA Nie 12 Maj 2013, 07:56

bombel



1. Sebastian Nick : Bombel
2. 17
3. Jestem ogarnięty pracowałem w teamie min z Ashabą z poke-evo nwm może ktoś kojarzy
4. Chciałbym wprowadzić min częste odpowiadanie ludziom na kanale help i pokazywać różne rzeczy
5. Gdy serwer jest włączony to siedzie ile mi czas pozwala
6. 3 minuty jeżeli w 1 garnku Very Happy

8WYBORY NA TUTORA Empty Re: WYBORY NA TUTORA Nie 12 Maj 2013, 09:01

Czesio

Czesio

1. Krystian nick: Czesio
2. 16
3. Jestem ogarnietym graczem czesto pomagam innym
4. pomagal bym wszystkim ludziom czesto siedze na helpie
5. 4-5h
6. takze 3 minuty

9WYBORY NA TUTORA Empty Re: WYBORY NA TUTORA Nie 12 Maj 2013, 10:24

Senshi



1.Imię: nie udostępniam, Nick: Senshi
2.16
3.Znam się na poke otsach gram w nie od ok. 2009 r.n.e (XD), miałem też swoje pok ots więc wiem jak reagować na tzw "noobów".
4.Nic nie chce wprowadzić ten srv jest super Very Happy
5.Zależy od szkoły raz siedze 3h raz 30 min, w weekendy oczywiście dłużej
6.Obstawiam 3-4 min.

10WYBORY NA TUTORA Empty Re: WYBORY NA TUTORA Nie 12 Maj 2013, 14:46

Promcio



1.Imie: Bartosz,Wojciech, Nick: Promcio
2. 12
3. Znam sie na Otsach Pokemon ,Bylem juz dużo razy tutorem,adminem, miałem też swoj ots.Bardzo lubie pomagać graczom, Lubie organizowac eventy ,Nawet znam sie na mapperstwie , ale co tutor ma do mappera Very Happy
4.Chcialbym wprowadzić Master balla 25% catch, Nowe Questy od 200,250,300 lvla ,Rownież od 500lvl Wyspe legend itp Very Happy
5.4-5h zależy od szkoly! Możę mniej moze wiecej Very Happy
6. 5 jajek bedzie gotować sie 3min Very Happy

11WYBORY NA TUTORA Empty Re: WYBORY NA TUTORA Wto 14 Maj 2013, 14:12

Nynek



1. Imię: Dawid W grze: Nynek
2. Wiek: 17
3. Dlaczego to ja miałbym zostać tutorem ?:Ponieważ lubie pomagać ludziom uważam, że jestem osobą godną zaufania to chyba bardzo ważne w roli tutora.
4. Co nowego chciałbym wprowadzić ? Cenzure, i chciałbym aby gracze czuli się komfortowo i mieli kogo zapytać jeżeli czegoś potrzebują
5. Ile czasu poświęcam naszemu serverowi ? 3-6h dziennie + nocki gdyby był dedyk.
6. I ostatnie pytanie: Jeśli jedno jajko gotuje się 3 minuty to ile będzie się gotować pięć jajek ? Pięć jajek gotuje się 3 minuty.

12WYBORY NA TUTORA Empty Re: WYBORY NA TUTORA Wto 25 Mar 2014, 21:08

Ciapek

Ciapek

1. Bartłomiej
2. 24
3. Dlaczego ? Dlatego, że jestem spokojnym, opanowanym i miłym człowiekiem. Chętnie pomagam innym użytkownikom, mam kilkuletnie doświadczenie odnośnie tego stanowiska.
4. Najchętniej wprowadziłbym sms shop w celu postawienia serwera na "nogi" tzn. kupno dedyka.
5. Mam swoje życie prywatne i nie jestem w stanie określić ile spędzam czasu na waszym serwerze, oczywiście jeżeli mam wolny czas to przeważnie poświęcam się takową rozrywką, która związana jest z Waszym serwerem.
6. A co ma piernik do wiatraka ? Po co to pytanie, to jest podanie na temat pomocy odnośnie prowadzenia serwera a nie konkurs kulinarny.

Ps. Biorąc pod uwagę ciśnienie które wpływa na temperaturę wrzenia wody, wielkość, gęstość i grubość skorupki jajek a także jakie to jest jajko; kurze, strusie czy przepiórcze to nie da się określić ile dokładnie będą się gotować.

Pozdrawiam Ciapek Aka Emce.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach