4Fun Pokemon Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Affiliates
free forum

a href="http://otservlist.org/ots/1424777">

You are not connected. Please login or register

Respy Legend

4 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Respy Legend Empty Respy Legend Sob 11 Maj 2013, 18:24

Majki

Majki

Witam wszystkich, nie wiem czy tylko ja to odczułem lecz z dnia na dzień coraz ciężej o legendarne poki. O co mi chodzi ? nie o to, że ciężko je złapać bo to akurat jest dobre nie ma lekko okey. Lecz mi chodzi o to, że z godziny na godzine coraz ciężej zabić choć jednego, ludzie chodzą chordami po respach i ksują sobie wszystko nawzajem. Dziś przez cały Boży dzień udało mi się zabić 1 Enteia, co wchodziłem to nic nie było, zero... Prawię zabiłem drugiego lecz jakiś miły gracz jak zaczynałem bić sobie mi go ubił swoim Celebi... Nie wiem czy to ja jestem przewrażliwiony czy mam pecha czy co.. Lecz założyłem ten temat żeby inni sie wypowiedzieli co o tym sądzą. Podkreślić można to, że jest coraz więcej graczy ze 150+ a respy są takie same i nie zwiększają się.

2Respy Legend Empty Re: Respy Legend Nie 12 Maj 2013, 07:24

Hondzia

Hondzia

Mnie wkurza jak przyjdą i ksują.
Można by reset walnąć i może coś zrobić z tym żeby nie było tak łatwo dostać się na legendy, cath można zostawić

3Respy Legend Empty Re: Respy Legend Nie 12 Maj 2013, 07:54

Sewcio



To jest serwer dla zabawy [4fun]. To nie ma być prawdziwy serwer na którym trudno o legendy. Dlatego jest taki Catch w ballach i dlatego są teleporty na wszystkie miasta oraz pokemony legendarne. Z samej nazwy serwera można to odgadnąć, że on est dla zabawy. Myśle, że temat do zamknięcia i bez sensu xd.

4Respy Legend Empty Re: Respy Legend Nie 12 Maj 2013, 07:56

Emsior

Emsior

Zgadzam sie z sewcio, ale przydaly by sie nowe respy.

5Respy Legend Empty Re: Respy Legend Nie 12 Maj 2013, 08:37

Majki

Majki

Sewcio napisał:To jest serwer dla zabawy [4fun]. To nie ma być prawdziwy serwer na którym trudno o legendy. Dlatego jest taki Catch w ballach i dlatego są teleporty na wszystkie miasta oraz pokemony legendarne. Z samej nazwy serwera można to odgadnąć, że on est dla zabawy. Myśle, że temat do zamknięcia i bez sensu xd.

No tak masz rację, server jest dla zabawy owszem "4Fun". Lecz ciężko o dobrą zabawę jak ludzie którzy podkreślam juz posiadają "legendę" ksują ci nad głową i uniemożliwiają zdobycie własnej, i jeśli tego jest ci mało to jeszcze bezczelnie piszą, że mają w dupie to, że ty tez chcesz sobie złapać.. I to jest twoim zdaniem dobra zabawa ? Jeśli tak to rozumiesz to myślę, że dzieciństwo spędziłeś przed komputerem skoro to jest twoja definicja "Zabawy".

6Respy Legend Empty Re: Respy Legend Nie 12 Maj 2013, 08:45

Hondzia

Hondzia

Wydaje mi się, że powinna być kara za ksucie.
Racja Majki ubij legende jak ktoś przyjdzie z inna legenda.
Wiadomo, że szybciej zabije.

7Respy Legend Empty Re: Respy Legend Nie 12 Maj 2013, 09:42

Majki

Majki

Więc widzę, że nie tylko ja to odczułem.. Bo tak właśnie jest i moim zdaniem należało by coś, cokolwiek z tym zrobić mimo, że to tylko 4FUN.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach