4Fun Pokemon Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Affiliates
free forum

a href="http://otservlist.org/ots/1424777">

You are not connected. Please login or register

Dlaczego serwer jest offline?

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Dlaczego serwer jest offline? Empty Dlaczego serwer jest offline? Sro 08 Maj 2013, 15:55

Pain

Pain

W tym temacie postaram się odpowiedzieć na kilka bardzo ważnych pytań

-Dlaczego serwer jest offline?

Sprawa jest bardzo prosta- ots jest hostowany na moim komputerze więc odpalam go jeśli mam czas. OTS NIE JEST ONLINE24/7.

-Jak często serwer jest online?

Tak jak napisałem wyżej -jeśli mam czas.
Co to znaczy jeśli mam czas? -aktualnie uczę się jeszcze (chodzę do szkoły) ,ale oprócz tego mam też swoje życie osobiste i komputer nie jest najważniejszy w moim życiu.

W weekendy serwer jest odpalany raczej w godzinach porannych (8:00-11:00) wszystko zależy od tego ,o której wstanę.
W tygodniu (poniedziałek-piątek) serwer odpalam po powrocie ze szkoły tj. mniej więcej godzina 16:30

-Dlaczego są lagi?

OTS hostuje na moim niezbyt dobrym sprzęcie, łącze też nie jest wyjątkowo szybkie.

-Czy będzie kupiony dedyk?

Raczej nie. Nie przewiduje postawienie tego ots na serwerze dedykowanym ponieważ nie mam na to pieniędzy ,oraz serwer posiada sporo bugów co powoduje ,że nie jest bardzo stabilny.

Myślę ,że odpowiedziałem na kilka najważniejszych pytań.
Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość ,ponieważ jest to serwer 4FUN! Więc gramy bez spinki i dla zabawy! Smile

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach